ឧកញ៉ា ឆាយ សុីវលីនបានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពីចម្ងាយស្តីពី ការផ្សព្វផ្សាយគោលដៅទេសចរណ៍ និងការពង្រឹងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការរវាងទីភ្នាក់ងារទេសចរណ៍កម្ពុជា និងទីភ្នាក់ងារទេសចរណ៍ឥណ្ឌា
នៅថ្ងៃទី ១២ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ កិច្ចប្រជុំពីចម្ងាយបានរៀបចំឡើងដោយស្ថានទូតឥណ្ឌាប្រចាំកម្ពុជា ដើម្បីពិភាក្សាពីការផ្សព្វផ្សាយគោលដៅទេសចរណ៍ថ្មី និងការពង្រឹងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការរវាងទីភ្នាក់ងារទេសចរណ៍កម្ពុជា និងទីភ្នាក់ងារទេសចរណ៍ឥណ្ឌា។ កិច្ចប្រជុរួមចំណែកដោយឧកញ៉ា ឆាយ សុីវលីន ប្រធានសមាគមទេសចរណ៍កម្ពុជា និងឯកអគ្គរដ្ឋទូតវ៉ាន់ឡាលវណ្ណា បាវិដលុង ពិភាក្សាលើស្ថានភាពទេសចរណ៍កម្ពុជា និងវិធានការជម្រុញការអភិវឌ្ឍទេសចរណ៍រវាងប្រទេសទាំងពីរ។

Oknha Chhay Sivlin Participates in a Remote Meeting on Tourism Promotion and Strengthening Cooperation Between Cambodia and India Tourism Agencies
On 12 August 2025, the remote meeting organized by the Embassy of India in Cambodia brought together key tourism stakeholders to discuss the promotion of new travel destinations and strengthen cooperation between Cambodia and India tourism agencies. The session, attended by Oknha Chhay Sivlin, President of CATA, and H.E. Vanlalvena Bawitlong, Ambassador of India to Cambodia, focused on assessing Cambodia’s tourism landscape and identifying strategies to enhance bilateral tourism development.